Forza Motorsport 7 - Ultimate Edition (2017) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Аutor: vanisz | Data: 14-06-2018, 15:50 | Кomentarze: 0 | Wyświetlenia: 60
Forza Motorsport 7 - Ultimate Edition (2017) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Forza Motorsport 7 - Ultimate Edition (2017) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Forza Motorsport 7 jest kolejną odsłoną bestsellerowego cyklu gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje zespół Turn 10 Studios. W przeciwieństwie do poprzedniczki, wypuszczonej początkowo wyłącznie na konsoli Xbox One i dopiero z czasem udostępnionej w specjalnej edycji na komputery osobiste, opisywana pozycja pojawiła się jednocześnie na pecetach i konsoli Microsoftu.

Forza Motorsport 7 pozwala graczom wziąć udział w wyścigach na trzydziestu dwóch torach,wśród których prym wiedzie legendarny Nurburgring. Po trasach można rozbijać się za kierownicami ponad siedmiuset samochodów. Poszczególne pojazdy reprezentują zróżnicowane klasy – pojawiają się tutaj zarówno egzotyczne superauta, jak i prawdziwe legendy motoryzacji. Samochody są podatne na niewielkie modyfikacje optyczne i mechaniczne: nic nie stoi na przeszkodzie, by zmieniać ustawienia silnika czy zawieszenia, dostosowując tym samym pojazd do warunków panujących na danym torze. Specjalny tryb ForzaVista pozwala natomiast na obejrzenie każdego z nich w najdrobniejszych szczegółach - możemy nie tylko obejść samochód dookoła, podziwiając walory karoserii, lecz także otworzyć maskę, zajrzeć do bagażnika, czy wejść do środka i uruchomić silnik. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii serii możemy dostosować do indywidualnych preferencji również wygląd stroju wirtualnego kierowcy.

Filarem Forza Motorsport 7 na platformie PC Windows jest tryb kariery, pozwalający ścigać się najróżniejszymi typami pojazdów, a także od czasu do czasu wziąć udział w wydarzeniach pokazowych, jak choćby pojedynek z Kenem Blockiem czy gra w samochodwe kręgle. Oprócz tego możemy brać udział w pojedynczych wyścigach oraz stawać w szranki z innymi graczami w ramach opartego na rywalizacji multiplayera. Całości dopełnia e-sportowa liga Forza Racing Championship, w ramach której gracze pną się po szczeblach kariery, rywalizując z oponentami z całego świata, oraz integracja z serwisem streamowania rozgrywki Mixer.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/MnSXx). Updated to version 1.130.1736.2 (13.06.2018).

All currently available (13.06.2018) DLCs are included and activated. Crack is taken from Forza Horizon 3, but it works with this game too.

Instructions: install, play from Start Menu icon. Windows 10 is required.
Installation time with 4 cores CPU - 10 minutes SSD / 20 minutes normal HDD.


Opis Uploadu:

Waga: 86.99 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish (Spain), Spanish (Mexico), Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Dutch, Arabic, Japanese, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified)
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj (uruchamiaj z menu Start).

UWAGA: gra wymaga systemu Windows 10 w wersji 1703 lub nowszej.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
скачать dle 12.1


  • 0
Szanowni Państwo, jesteście tutaj jako niezarejestrowani użytkownicy. Zalecamy.
Zarejestrować się lub wejść na stronę pod "Swoim Nickiem aby korzystać z witryny i mieć dostęp do wszystki​ch wiadomości
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.