Transport Fever (2016) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa
Аutor: first_person | Data: 11-01-2019, 10:40 | Кomentarze: 0 | Wyświetlenia: 8
Transport Fever (2016) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa

v 18381 (Build)
Wydanie zawiera najnowszy Update + wszystkie Dodatki!


Transport Fever (2016) ALIEN Repack / Polska Wersja Językowa

Transport Fever na PC Windows to druga produkcja szwajcarskiego studia Urban Games, znanego z gry Train Fever. Poprzedni projekt dewelopera koncentrował się tylko budowaniu infrastruktury kolejowej i drogowej. W przypadku nowego tytułu postanowiono pójść o krok dalej i zająć się kolejnymi środkami transportu - statkami i samolotami.

Gra jest strategią ekonomiczną, w której naszym zadaniem jest zbudowanie prężnie działającej i niezawodnej infrastruktury transportowej, dzięki czemu połączymy ze sobą rozmaite lokacje, umożliwiając przewożenie towarów, ludzi i nie tylko. Podstawowym aspektem rozgrywki w Transport Fever jest wykładanie dróg, szyn, wyznaczanie tras itd. Czynności te wykonujemy przy użyciu zaawansowanego, ale intuicyjnego edytora, dającego nam właściwie nieograniczone możliwości w tworzeniu transportowego raju. Same drogi i trasy kolejowe nie miałyby większego znaczenia, gdyby nie strategiczne budowle, służące chociażby do załadunku i rozładunku towaru. Chodzi oczywiście o stacje kolejowe, porty i lotniska. Bez nich obsługa pasażerów byłaby niemożliwa, więc nie wystarczy tylko je postawić - z biegiem czasu należy je także ulepszać, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu. Ponadto mechanika uzupełniana jest przez zaawansowane systemy zarządzania załadunkiem oraz pasażerami.

Wymagania sprzętowe:
Minimalne: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 260/Radeon HD 5670 lub lepsza, Windows 7/8/10 64-bitINFO/OPiS UPLOADU:
wielkość całości: 4.03 GB
rodzaj kompresji: brak / rar
zawartość uploadu: ISO
dane naprawcze: brak
haslo: brak
Wersje językowe Napisy: English, French, German, Italian, Spanish, Polish, Czech, Russian, Dutch, Portuguese, Ukrainian, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Wersje językowe Audio: English, German

INSTALACJA:
1. Wypakuj to co pobrałeś/aś
2. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie
3. Zainstaluj grę.
4. Graj


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
скачать dle 12.1


  • 0
Szanowni Państwo, jesteście tutaj jako niezarejestrowani użytkownicy. Zalecamy.
Zarejestrować się lub wejść na stronę pod "Swoim Nickiem aby korzystać z witryny i mieć dostęp do wszystki​ch wiadomości
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.