Aiseesoft Burnova 1.3.12 Multilingual Portable » Filesdark.com Twój warez w sieci pełen plików
Aiseesoft Burnova 1.3.12 Multilingual Portable
Аutor: LeeAndro | Data: 14-03-2018, 17:54 | Кomentarze: 0 | Wyświetlenia: 30
Aiseesoft Burnova 1.3.12 Multilingual Portable
Aiseesoft Burnova 1.3.12 Multilingual Portable | 61 Mb

"Wyrwać" - to profesjonalny odtwarzacz dvd, który tworzy wideo lub na komputerze i robić filmy online z YouTube, Vimeo, itp. do folderu DVD rom/ISO/.
"Wielkim zwycięzcą" - to Twórca dvd, który może tworzyć DVD dyski/foldery/ISO z lokalnego lub Ed wideo


"wielkim zwycięzcą" - to profesjonalny odtwarzacz dvd, który tworzy wideo lub na komputerze i robić filmy online z YouTube, Vimeo, itp. do folderu DVD rom/ISO/. Lekki kush jest prosta i jest w stanie na wiele!
Nagrać film na płytę DVD/folder/plik ISO
"wyrwać" - to Twórca dvd, który może tworzyć DVD dyski/foldery/ISO z lokalnego lub Ed wideo. Można kręcić filmy na różne typy płyt DVD, takich jak DVD-R lub DVD+R lub DVD-RW i DVD+RW i DVD+R dl, DVD-R dl, DVD-5, DVD-9,itp. i grać w nich na dowolnym CD-playerze. Ponadto, można użyć ten konwerter DVD do nagrywania ISO-plik lub folder DVD na płytę DVD, DVD folder lub plik ISO/DVD z różnych plików.
Tworzenie wideo z Blu-ray dysku/folderu/pliku iso (w najbliższym czasie)
chcesz umieścić film HD z kamery na płyty Blu-ray lub DVD w prezencie dla swoich kochanków? Chcesz, aby spalić twój Blu-ray i ISO-plik lub folder w formacie Blu-ray do długoterminowego oszczędzania? Kush może sprawić ci wiele korzyści. Ten Blu-ray skierowane są na spalanie filmy na Blu-ray i 25 i Blu-ray z-50, tak, że można grać w nią na PS3, Sony, LG, Samsung, Philips i odtwarzacz Blu-ray dvd. I jego też mogą nagrywać filmy na płytach Blu-ray w folder/plik ISO do odtwarzania na przenośny odtwarzacz Blu-ray.
Nagrać DVD przy użyciu różnych szablonów menu
jeśli funkcje edycji, aby spełnić swój treści wideo, a następnie w menu edycja trzeba spuścić całą zawartość. "Wielki skok" oferuje różne szablony (wakacje, rodzina, podróże, ślub i innych stylów), aby określić inny rodzaj filmów lub filmów wideo. Można również dodawać własne zdjęcia jako tło, aby opowiedzieć swoją własną historię na wideo. Aby nazwa przycisku, menu, gry, jest dozwolone edytować lub przeciągnij przycisk w miejscu, w którym chcesz je umieścić. Aby otworzyć film, możesz zaimportować swoje ulubione klipy wideo.
Edycja wideo, przed rozpoczęciem nagrywania na DVD
można edytować DVD-rom przed otworem za pomocą wbudowanego edytora. Dla twojej bok wideo z ipada lub iPhone, kamery, można obrócić lub odwrócić go. Za bezużyteczne film, po prostu klip. Filmy z gniewnym czarny pasek? Przycinać je. Możesz dostosować jasność i kontrast, aby uzyskać doskonałe filmy, znak wodny wideo, aby dać swoje etykiety. Za rozmycie, wyostrzenie, szary, szkic na płótnie, lustra, rzeźby, reliefu i efektów pixilation, można także realizować filmy z dużej wypłaty.
Tworzenie DVD z różnych formatów wideo
jackpot jest kompatybilny z prawie wszystkich formatów wideo do DVD robić. Można importować wideo z AVI i MP4, WMV, MKV i plików M4V i MOV i M2TS/MTS, w formacie 3gp, VOB itd plików FLV, MPEG, mpg, DW, RMVB, i TODD, ASF, itd. nawet filmy HD w formacie MPEG2, MPEG4 HD lub HD, WMV HD w TC jakości HD MTS, HD KONTROLI, HD i tp plików wideo. To pozwala na podłączenie zewnętrznych ścieżek audio z plików MP3, AAC, plików AIFF, FLAC i formatach wav, wma i OGG, AC3, Mpa, MP2, itp. aby zrobić swój własny film.
lub nagrać wideo z YouTube, Facebook
jeśli uważasz, że to jest kłopotliwe, aby przejść do serwisu YouTube, Aby znaleźć i obejrzeć ulubiony film, a następnie po prostu nagrać online-filmy na DVD dla długiego odtwarzania i zapisu. Oprócz nagrywania wideo z komputera "wyrwać", a także pozwala tworzyć filmy online z YouTube, Facebook, Vimeo i vevo wideo, Yandex, miejscu dailymotion, youku i, i wiele więcej wideo online strony do przeglądania i tworzenia DVD. Pozwala to na film 3D w wysokiej rozdzielczości (720p, 1080p i 4K) filmy i muzyka dla każdego gracza w kilku prostych krokach.
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8 lub Windows 7, Procesor, SYSTEM operacyjny Windows Vista, SYSTEM operacyjny Windows XP (z dodatkiem service pack 2 lub nowszy): 800 Mhz Intel lub AMD cpu lub wyższy dla DVD/BD-rom creatingRAM: 512 MB pamięci RAM lub więcej dla DVD/BD-rom, tworząc
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
скачать dle 12.1


  • 0
Szanowni Państwo, jesteście tutaj jako niezarejestrowani użytkownicy. Zalecamy.
Zarejestrować się lub wejść na stronę pod "Swoim Nickiem aby korzystać z witryny i mieć dostęp do wszystki​ch wiadomości
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.