Na chat obowiązuje kategroczny zakaz linkowania do innych stron bez zgody Administracji
MemTest86 7.2 Pro Retail

Memtest86 jest dokładnym, niezależnym oprogramowaniem służącym do testowania pamięci RAM (architektura Intel/AMD x86). Testy bazowe BIOSu są szybkie i może się zdarzyć, że wiele błędów zostanie pominiętych. Dlatego w tej sytuacji warto skorzystać z Memtest86. Memtest86 to obecnie najpopularniejszy program przeznaczony do testowania i wyszukiwania błędów technicznych pamięci RAM. W porównaniu do jego pierwszych wersji, wprowadzono wiele zmian i nowości. Pojawiły się nowe opcje i tryby testowania. Poprawiono silnik skanujący oraz dodano funkcję One Pass.

Oprogramowanie uruchamiane jest podczas włączania komputera z wcześniej przygotowanej dyskietki startowej, płyty CD lub z dowolnego urządzenia przenośnego za pośrednictwem USB. Wszystkie obrazy programu korzystają teraz z nowego programu rozruchowego Syslinux, opartego na systemie linux. W ten sposób otrzymujemy dostęp do nowych opcji konfiguracyjnych i nie tylko.
W naszej bazie plików można pobrać trzy różne obrazy programu, które następnie trzeba wypalić na płytę CD (ISO), nagrać na dyskietkę lub pendrive USB

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 22.6 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup
wersje językowe: English
brak danych naprawczych
haslo:brak


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
шаблоны для dle 11.2
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.