Na chat obowiązuje kategroczny zakaz linkowania do innych stron bez zgody Administracji
Nero 2017 Platinum 18.0.06101 Final + full

WYPALANIE PŁYT I ARCHIWIZACJA

Jeszcze bezpieczniej!

Dzięki nowemu, intuicyjnemu Nero QuickStart rozpoczniesz pracę z pakietem Nero 2017 Platinum, który oferuje wygodny dostęp do najważniejszych funkcji. A potem będzie jeszcze przyjemniej: dzięki sprawdzonej technologii Nero możesz trwale wgrywać i kopiować na płyty CD-audio, DVD czy Blu-ray™ zdjęcia, filmy, muzykę i dane. Całkowite bezpieczeństwo danych zapewni SecurDisc 4.0 z ochroną za pomocą hasła i 256-bitowym szyfrowaniem, aby nikt nie miał dostępu do tego, co chcesz zachować dla siebie!
TWORZENIE I OBRÓBKA

Pełna kreatywność i pełen zachwyt!

Najlepsze wyniki i pełną kreatywność w obróbce plików multimedialnych zapewni najnowszy pakiet Nero 2017 Platinum oferujący nieograniczone możliwości. Teraz możesz importować także wysokiej jakości zdjęcia w standardzie HEVC (H.265), a także zgrywać na komputer filmy 4K i HD ze smartfonów, aparatów cyfrowych i camcorderów. Zachwyć widzów stosując ekspresową lub rozszerzoną obróbkę plików wideo wykorzystując szablony filmowe 4K oraz ponad 800 wspaniałych efektów. Jednym ruchem możesz też wyeksportować pojedyncze sceny z dłuższych filmów. Swoje filmy DVD™ i nagrania Blu-ray™ możesz uzupełnić o eleganckie menu umożliwiające przejście do wybranej sceny, a za pomocą Nero CoverDesigner możesz także stworzyć okładki według własnego gustu i cieszyć się najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Czego jeszcze brakuje? Tylko popcornu!
ZGRYWANIE I KONWERSJA

Cała paleta formatów!

Połącz to, co powinno być razem: zaimportuj wszystkie formaty aż po wysokiej jakości standard HEVC (H.265) i przekształć je niemal w dowolny format, jakiego potrzebujesz. Zgrywaj filmy DVD*, AVCHD* i Blu-ray™* i wykorzystaj pliki do nowych projektów. Dzięki konwersji „jednym kliknięciem” możesz skopiować zawartość płyt CD-audio na podłączone urządzenie mobilne. W ten sposób Nero automatycznie zapewnia najprostszą konwersję przy najwyższej jakości dźwięku.
PLAY & STREAM

Odpręż się i ciesz się jakością!

Włącz głośniki i ustaw ekran: Nero MediaHome to nie tylko wygodny katalog i wyświetlanie zdjęć, filmów z napisami oraz odtwarzanie muzyki, ale także szybki import i kopiowanie materiałów na niemal dowolne urządzenie za pomocą zoptymalizowanej aplikacji Nero MediaHome WiFi Sync z urządzenia mobilnego – smartfonu lub tabletu systemem iOS lub Android! Teraz możesz odtwarzać niemal wszystkie formaty audio i wideo, nawet 4K (Ultra HD) i wysokiej jakości standard HEVC. Dzięki wtyczce Gracenote® możesz wyszukiwać utwory muzyczne na urządzeniu mobilnym na podstawie okładki albumu i cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Powiększ swoją kolekcję utworów za pomocą Music Recorder i pobierz nagrania MP3 legalnie z tysięcy internetowych stacji radiowych. To brzmi dobrze!

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
шаблоны для dle 11.2
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.