Learn Python in a Day » Filesdark.com Twój warez w sieci pełen plików
Learn Python in a Day
Аutor: LeeAndro | Data: 14-03-2018, 18:05 | Кomentarze: 0 | Wyświetlenia: 56
Learn Python in a Day
Learn Python in a Day
MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 3.5 Hours | Lec: 41 | 423 MB
Genre: eLearning | Language: English

Dla początkujących Podstawy programowania w Pythonie w dzień! Uczyć się do 6, przykłady aplikacji.

Programowanie to bardzo ważne umiejętności, które przynoszą ludziom duże znaczenie w tej chwili


dla początkujących Podstawy programowania w Pythonie w dzień! Dowiedz się 6 przykłady zastosowań.
Czy kiedykolwiek wyobrażał sobie w stanie komunikować się z komputerem i tworzenie aplikacji, które działają tak, jak chcesz? Czy kiedykolwiek wyobrażał, że można powiedzieć znajomym, że wiesz, jak kod? $ $ $ Programowanie-to bardzo ważna umiejętność, że ludzie ogromne znaczenie w tym czasie. Nie tylko on może pomóc ci dobrze płatną pracę jako inżynier oprogramowania, ale może również trenować swój mózg, aby myśleć w ten sposób, logiczne. Jesteśmy pewni, że masz rację, ale nie wiesz gdzie i jak zacząć. Możesz skontaktować się z niepokojem z powodu skomplikowanego programowania, czy to odstrasza недружелюбных kod. Nie martw się, nauczysz się w tym kursie jak zarobić swój pierwszy w Pythonie krok po kroku.
Co to jest Python?
Python jest prosty, intuicyjny i potężny język programowania. To wysoki poziom wynalazł język programowania w 1991 roku. To Go-to-speech dla początkujących, bo ona jest tak prosta i pełna ekspresji. Można często pojęcia za pomocą kilku linijek kodu. Dlatego wybraliśmy Python jako język programowania na ten kurs!
Tym nie mniej, Don ' T to błędne przekonanie, że Python jest tylko dla początkujących. Jest on stosowany w wielu dziedzinach, w tym danych, analiza, Finanse, badania naukowe, sztuczna inteligencja itp. Python-to bardzo potężny język programowania, i wspiera społeczności. Istnieje wiele przydatnych pakietów, jak i numpy, składnik, itp.. on jest językiem programowania, który obsługuje wiele paradygmatów programowania, takie jak proceduralnego, funkcjonalne, obiektowego, itp.
$ W dwóch słowach, jeśli można po prostu nauczyć się języka programowania Python-to twój wybór!
Czego się pan dowiedział?
Ten kurs! celem jest, aby nauczyć się podstawowych umiejętności programowania, że trzeba w dzień
zdajemy sobie sprawę, że wszystkie są zajęte. Dlatego mamy wypadku, cechy konstrukcyjne tego kursu jest szybki kurs. I to jest w porządku, nawet jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu. W tym, oczywiście, doświadczenie nie jest wymagane!
Dowiesz się wszystkich ważnych koncepcji programowania z wykorzystaniem języka Python jako język programowania. Nauczymy cię za pomocą 6 różnych zastosowań jako przykład.
6 różnych aplikacji, które piszesz
kalkulator BMI
szczęście-kolor - $ $ $ loteria
słownictwo
myśliwego
do zrobienia-lista,
, oprócz wyżej wymienionych, istnieją proste zadania programowania na bieżąco. Mam nadzieję, że z tym trochę problemów, że można uczyć się lepiej. I jeśli można dostać we wszystkich sprawach, które wzrastają w czasie trwania kursu, nie wahaj się. Jesteśmy tutaj, aby ułatwić proces uczenia się
.Kto tam uczy?
Doszliśmy z oprogramowania inżynierskiego przygotowania. Dlaczego mamy skomplikowany system banków inwestycyjnych. Możesz zobaczyć nasze informacje na naszym profilu na udemy.

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


nitroflare
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
скачать dle 12.1


  • 0
Szanowni Państwo, jesteście tutaj jako niezarejestrowani użytkownicy. Zalecamy.
Zarejestrować się lub wejść na stronę pod "Swoim Nickiem aby korzystać z witryny i mieć dostęp do wszystki​ch wiadomości
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.