Audials Radio Pro 6.5.121.0 [.APK][Android]

Audials Radio Pro to aplikacja mobilna do słuchania internetowego radia na smartfonach i tabletach z systemem Android. Dzięki niej będzie można słuchać strumieniowo ponad 63,000 stacji z całego świata. Dotarcie do interesującego nas radia jest proste, dzięki posegregowaniu stacji na gatunki oraz położenie geograficzne.
Więcej
My Scans PRO - PDF Scanner v3.2.10 Full (pl)My Scans PRO - PDF Scanner v3.2.10 Full (pl)My Scans to najlepszy skaner i organizer dokumentów na twój telefon! Jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy zrobić zdjęcie dokumentu, faktury, karty biznesowej, rachunku, gwarancji, kontraktu lub memo i zapisać.
My Scans zrobi resztę. Usunie krawędzie i skonwertuje zdjęcie do PDF'a. Potem możesz je wysłać przez email lub wydrukować.
Od teraz możesz mieć swoje dokumenty PDF w swojej kieszeni!


Więcej
Samorost 3 1.4.459 [.APK][.OBB][Android]

Samorost 3 na platformie Android to humorystyczna przygodówka, będąca trzecią częścią cyklu zapoczątkowanego w 2003 roku przez darmową przeglądarkową grę Samorost. Całość opracowało ponownie czeskie studio Amanita Design, mające na swoim koncie m.in. takie produkcje, jak Machinarium czy Botanicula. Samorost 3 to jednocześnie pierwsza odsłona cyklu, która ukazała się nie tylko na PC, ale także na urządzeniach mobilnych.
Więcej
Machinarium 2.3.1 [.APK][.OBB][Android]

Machinarium już na starcie robi super wrażenie, grafika jest po prostu przepiękna, każdy detal jest dopracowany, wszystko utrzymane w konwencji steampunka. W grze wcielamy się w postać robocika, który został wywieziony ze swojego miasta na wysypisko. Robot starając się wrócić do metropolii będzie na swojej drodze spotykał różne postacie, fabuła gry będzie stopniowo odkrywana przed graczem w raz z kolejnymi etapami podróży. W drodze nie zabraknie licznych zagadek i łamigłówek, jedne okażą się łatwe, inne mogą nam podnieść ciśnienie
Więcej
YoWindow Weather 1.32.1 [FULL][.APK][Android]

YoWindow to unikalna i wyjątkowa aplikacja pogodowa. Magią YoWindow jest ruchomy krajobraz pokazujący bieżącą pogodę. Na przykład, jeśli teraz pada deszcz to pada on również w aplikacji YoWindow. W YoWindow zachód i wschód słońca pojawia się dokładnie tym samym czasie, jak w rzeczywistości. Ale wielką zaletą jest to, że można przewinąć czas do przodu. Wystarczy przesunąć ekran i widać, jak pogoda zmieni się w ciągu dnia.
Więcej
Adobe Photoshop (Android)Adobe Photoshop (Android)Przyciągaj. Edytuj. Udostępniaj. Uśmiech. Magiczna obróbka zdjęć na wyciągnięcie ręki.
Edycja zdjęć na urządzeniach mobilnych nigdy nie była tak fajna, szybka i wygodna. Jedno dotknięcie wystarczy, by nałożyć poprawki i filtry poprawiające wygląd każdego zdjęcia. Daj szansę zabłysnąć swoim zdjęciom! Po udostępnieniu wszyscy będą nimi zachwyceni.

Więcej


Half-Life 2 v67 ( APK + OBB )

Half-Life 2 v67 ( APK + OBB )

Jak z SHIELD Hub oraz z ponad 50 Game of the Year Awards oraz najwyższy wynik Metacritic w dowolnej grze Half-Life 2 jest jednym z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się gier wszech czasów.


Więcej