Polskie Produkcje » Filesdark.com Najlepszy Warez w Sieci Free Full Download

FilesDark.com
Zaproszenia Linki do Testowania Produktów oraz Relacje z Konkursów.
Przetestuj ze mna produkty za darmoZnachor / The Quack (1982) PL.480p.BRRip.XviD.AC3-NN / Film Polski

Znachor / The Quack (1982) PL.480p.BRRip.XviD.AC3-NN / Film Polski
gatunek: Obyczajowy
produkcja: Polska
premiera: 12 kwietnia 1982 (Polska) 12 kwietnia 1982 (świat)


Historia znanego chirurga Wilczura, którego opuszcza ukochana żona. Zrozpaczony lekarz zaczyna pić i wdaje się w burdę, co skutkuje utratą pamięci.

patryktobi87 Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 5

Highspeed5.net (Videos)

Historia kina w Popielawach (1998)
PL.DVBRip.h264-Sante / Lektor PLOKŁADKA:
Historia kina w Popielawach  (1998)  PL.DVBRip.h264-Sante / Lektor PL


OPIS:
FILM OBYCZAJOWY Polska 1998 od 12 lat
Występują: Krzysztof Majchrzak, Bartosz Opania, Grażyna Błęcka-Kolska, Franciszek Pieczka
Reżyseria: Jan Jakub Kolski
Akcja filmu rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - w okresie powstania styczniowego i w końcu lat 60. XX wieku. Bohaterami są członkowie rodziny Andryszków, wiejskich kowali. Andryszek, zwany Pierwszym (Bartosz Opania), skonstruował kinomaszynę, zanim to samo uczynili na Zachodzie bracia Lumiere. Niestety, nie dane mu było dokończyć pracy nad swoim wynalazkiem, ponieważ patriotyczny obowiązek zmusił go do walki w powstaniu styczniowym. Po stu latach, szósty z rodu Andryszków - Józef zwany Szustkiem (Michał Jasiński) - postanawia w oparciu o rysunki przodka kontynuować pracę nad wynalazkiem. Jego ojciec Andryszek Piąty (Krzysztof Majchrzak) stanowczo się temu sprzeciwia. Uważa bowiem, że maszyna ta sprowadza na ich rodzinę same nieszczęścia. Narratorem historii jest dziesięcioletni Staszek (Tomasz Krysiak). Opisuje on dzieje barwnego rodu Andryszków w swoim pamiętniku... Obraz nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Santekutaco Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 5

Highspeed5.net (Videos)


Jestem mordercą (2016) PL.480p.BRRip.XviD.AC3-Zelwik / Film polski

Jestem mordercą (2016) PL.480p.BRRip.XviD.AC3-Zelwik / Film polskigatunek: Thriller, Psychologiczny
produkcja: Polska
premiera: 4 listopada 2016
reżyseria: Maciej Pieprzyca
scenariusz: Maciej Pieprzyca


Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę.

Zelwik Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 7

Highspeed5.net (Videos)

Fachowiec (1983)
PL.DVBRip.h264-Sante / PLOKŁADKA:
Fachowiec  (1983)  PL.DVBRip.h264-Sante / PL


OPIS:
FILM OBYCZAJOWY Polska 1983
Występują: Cezary Morawski, Jerzy Bończak, Marek Frąckowiak, Jacek Kałucki
Reżyseria: Krzysztof Gruber
Przełom XIX i XX wieku. Kazimierz Zaliwski (Cezary Morawski) pochodzi z rodziny inteligenckiej. Zdolny chłopak poprzestaje jednak na maturze, rezygnując z dalszego kształcenia. Zakochuje się bowiem w pięknej dziewczynie, córce majstra pracującego w fabryce. Pragnąc zbliżyć się do wybranki swego serca, przyjmuje posadę ślusarza na wydziale, gdzie zatrudniony jest jej ojciec (Bronisław Pawlik). Tymczasem piękna Helena (Małgorzata Pieczyńska), dla której gotów jest do największych poświęceń, woli towarzystwo studentów niż prostego robotnika. Na domiar złego, w związku z redukcją etatów Zaliwski traci pracę w fabryce. Opuszczony przez wszystkich, rozgoryczony kieruje swój gniew przeciwko studentowi Zaniczowi (Jacek Kałucki), którego Helena faworyzuje najbardziej. Wreszcie załamany niepowodzeniami usiłuje targnąć się na swoje życie.Santekutaco Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 9

Highspeed5.net (Videos)


Amok (2017) PL.480p.BRRip.XviD.AC3-Zelwik / Film polski

Amok (2017) PL.480p.BRRip.XviD.AC3-Zelwik / Film polskigatunek: Kryminał
produkcja: Polska, Niemcy, Szwecja
premiera: 24 marca 2017
reżyseria: Kasia Adamik
scenariusz: Richard Karpala


Architekt Roszewski zostaje zamordowany. Kilka lat później inspektor Jacek Sokolski odnajduje dowody, które wiążą się z motywem opisanym w powieści kryminalnej pod tytułem "Amok".

Zelwik Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 12

Highspeed5.net (Videos)

Cwał (1995)
PL.DVBRip.h264-Sante / PLOKŁADKA:
Cwał (1995)  PL.DVBRip.h264-Sante / PL


OPIS:
KOMEDIODRAMAT Polska 1995 od 12 lat
Występują: Maja Komorowska, Bartosz Obuchowicz, Karolina Wajda, Agnieszka Warchulska
Reżyseria: Krzysztof Zanussi
Początek lat 50. XX wieku. Dziesięcioletni Hubert (Bartosz Obuchowicz) mieszka z matką (Sławomira Łozińska), gdyż jego ojciec od czasów wojny przebywa na emigracji w Londynie. Z tego powodu kobieta jest nękana przez funkcjonariuszy UB. Na skutek powtarzających się gróźb wysyła ona syna do mieszkającej w Warszawie przyjaciółki, Idalii Dobrowolskiej (Maja Komorowska). Przyszywana ciocia okazuje się ekscentryczną kobietą po pięćdziesiątce, która jest zafascynowana jazdą konną. Hubert nie potrafi zrozumieć postawy Idalii, która - choć nienawidzi systemu, w którym musi żyć - chętnie zawiera znajomości z partyjnymi dygnitarzami. Kobieta uczy go, że tego typu kłamstwo nie jest niczym złym. Chłopiec, wychowany w kulcie wiary, prawdy i honoru, nie może zaakceptować jej nieuczciwego postępowania. Mając dość życia w fałszu, marzy o wyjeździe do Anglii i odnalezieniu ojca. Reżyser Krzysztof Zanussi twierdził po premierze, że jest to jeden z jego najbardziej autobiograficznych filmów. Podczas FPFF w Gdyni w 1996 roku film zdobył m.in. Nagrodę Specjalną Jury oraz nagrody za role Mai Komorowskiej i Bartosza Obuchowicza. Obraz został doceniony także na imprezach filmowych w Toronto, Tokio i Moskwie.Santekutaco Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 9

Highspeed5.net (Videos)

Ballada o ścinaniu drzewa (1972)
PL.DVBRip.h264-Sante / PLOKŁADKA:
Ballada o ścinaniu drzewa (1972)  PL.DVBRip.h264-Sante / PL


OPIS:
FILM KRÓTKOMETRAŻOWY Polska 1972
Występują: Bolesław Płotnicki, Józef Łodyński, Henryk Gęsikowski, Wanda Ostrowska
Reżyseria: Feridun Erol
Trzyosobowa brygada robotników pod przewodnictwem majstra Błaszczyka (Bolesław Płotnicki) otrzymuje polecenie ścięcia przydrożnego drzewa. Jego podwładni to zapalony grzybiarz Malawka (Józef Łodyński) i żółtodziób Kazio (Henryk Gęsikowski). Malawka spóźnia się do pracy, bo od rana szukał grzybów, Kazio zabiera się ochoczo do pracy, ale jego zapał gasi majster, wykazując młodemu pracownikami jego techniczne błędy. Czas płynie, drzewo nadal stoi, a trzech drwali zajmuje się wszystkim innym tylko nie pracą.
Santekutaco Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 10

Highspeed5.net (Videos)

Kurs na lewo (1986)
PL.DVBRip.h264-Sante / PLOKŁADKA:
Kurs na lewo (1986)  PL.DVBRip.h264-Sante / PL


OPIS:
FILM OBYCZAJOWY Polska 1986
Występują: Zbigniew Buczkowski, Ludwik Pak, Maria Pakulnis, Marek Siudym
Reżyseria: Paweł Unrug
Pracownicy tuczarni - Paweł (Marek Siudym), Antek (Ludwik Pak) i Kazik (Zbigniew Buczkowski) - otrzymują polecenie nielegalnego zabicia i rozwiezienia sporej ilości indyków ważnym osobistościom. Zniechęceni i znużeni kłopotami towarzyszącymi im podczas realizacji zadania, bohaterowie postanawiają urządzić sobie piknik nad Wisłą... Adaptacja jednego z opowiadań, pochodzącego ze zbioru "Maść na szczury" autorstwa Bogdana Madeja. Autor z charakterystyczną sobie nutką ironii, krytykuje zasady funkcjonowania w polskiej rzeczywistości tzw. propagandy sukcesu. Sukces w pojęciu jego bohaterów prawie zawsze jest równoznaczny z umiejętnością "kombinowania".Santekutaco Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 3

Highspeed5.net (Videos)

Zazdrość i medycyna (1973)
PL.DVBRip.h264-Sante / PLOKŁADKA:
Zazdrość i medycyna (1973)  PL.DVBRip.h264-Sante / PL


OPIS:
FILM PSYCHOLOGICZNY Polska 1973
Występują: Andrzej Łapicki, Mariusz Dmochowski, Ewa Krzyżewska, Włodzimierz Boruński
Reżyseria: Janusz MajewskiKrynica, lata 30. XX wieku. Zamożny przemysłowiec Widmar (Mariusz Dmochowski) zaczyna podejrzewać swoją żonę Rebekę (Ewa Krzyżewska) o zdradę. Mąż jest do szaleństwa zazdrosny o młodą i piękną małżonkę. Chcąc poznać prawdę, fabrykant zatrudnia starego krawca Abrahama Golda (Włodzimierz Boruński), który ma śledzić Rebekę. W zamian za tę przysługę Widmar ma pomóc Żydowi wyjechać do Anglii. Podejrzliwy mąż wspomina spędzone z żoną chwile i stara się w drobnych nawet szczegółach odnaleźć dowody zdrady. Tymczasem Gold zaczyna szpiegować Rebekę. Odkrywa, że faktycznie ma ona romans z dyrektorem szpitala, doktorem Tamtenem (Andrzej Łapicki). Spieszy donieść o zdemaskowaniu niewiernej żony, kiedy wpada przypadkiem na przewody elektryczne i umiera. Widmar nigdy nie poznaje prawdy o romansie Rebeki i Tamtena. Film jest adaptacją powieści Michała Choromańskiego.

Santekutaco Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 7

Highspeed5.net (Videos)


Szatan kazał tańczyć (2016)
PL.DVDRip.Xvid.AC3-K12 / Film polskiSzatan kazał tańczyć (2016)  PL.DVDRip.Xvid.AC3-K12 / Film polski

Gatunek: Dramat
Produkcja: Holandia, Polska

Karolina (Magdalena Berus) – jak wiele współczesnych 20-, 30-latek – żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji – jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję „Lolity”, która stała się międzynarodowym sukcesem.
matrix Kategoria: FILMY / Polskie Produkcje Wyświetlenia: 31

Highspeed5.net (Videos)