Wiadomości RSS

Filesdark.com

Darmowa Telewizja Online.

Radio internetowe clubparty - www.ClubParty.pl


App Builder 2018.24 Portable

App Builder 2018.24 Portable
App Builder 2018.24 Portable | 19 MB

App Builder-to zaawansowane, ale wygodne oprogramowanie narzędzie, którego celem jest pomagać ludziom tworzyć własne aplikacje HTML5, nawet jeśli nie posiadają głęboką wiedzę w dziedzinie że nie trzeba pisać żadnego kodu, jeśli nie chcą


graficzny kreator
Programista Aplikacji, aby zapewnić nam dziesiątki wizualne i невизуальные elementy możemy po prostu zostawić to w ofercie dewelopera. Zegary, klienci http, pola tekstowe, przyciski i inne elementy gotowe do użycia.
W
nie musisz znać języka jаvascript do tworzenia aplikacji. Aplikacja Kreator scenariuszy działań, opierających się na wizualnej wsparcia, które możemy wykorzystać, aby zrobić wszystko, co chcieliśmy. Setki działania są dostępne ze skrzyni
.Aplikacja jest w pełni rozszerzalny
Builder aplikacja może być rozszerzony na różne sposoby. Możemy użyć jаvascript w dodatku do scenariusza działań. Możemy zaprojektować i używać plugin jаvascript aplikacji firm trzecich, a także Apache Cordova™ wtyczek.
System Operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
 
tb7.pl - Pobieraj z Catshare, Rapidu, Fileshark i innych 10GB/24H! Płatności SMS oraz e-przelewem!
Szanowni Państwo, jesteście tutaj jako niezarejestrowani użytkownicy. Zalecamy Zarejestrować się lub wejść na stronę pod "Swoim Nickiem aby korzystać z witryny i mieć dostęp do wszystki.

  • 0
  • Komentarze: 0
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
Na serwerze strony nie są przechowywane żadne nielegalne pliki , strona oferuje jedynie sumy kontrolne oraz linki znalezione w sieci. Wszelkie roszczenia co do praw autorskich są bezpodstawne do administratora serwisu. Właściciel serwisu nie ponośi odpowiedzialnosci za wstawione opisy oraz okładki.