Wiadomości RSS

Filesdark.com

Darmowa Telewizja Online.

Radio internetowe clubparty - www.ClubParty.pl


Rankin Audio Synthwave Dreams WAV

Rankin Audio Synthwave Dreams WAV
Rankin Audio Synthwave Dreams WAV | 579 Mb

W latach 1980, masz mullet i biały żakiet z подплечниками i mu zwinięte rękawami. Wychodzisz ze swojego Lamborghini w gorące nocne powietrze, jego niedopałek na chodnik i oddychać w magii to wszystko


to Synthwave marzenie.
Audio rankin wziął skok w niesamowity świat Synthwave Electro z tej epickiej, syntetyczny podróż przez czas i przestrzeń. Sizzling arpeggiatorów i bujne kręcone akordy taniec nad górną pompowni synth bębny, co sprawia, że chcesz, aby rejs po północy powietrza, swoje bujne włosy swobodnie разметались na wietrze.
Zebraliśmy ogromny asortyment elementy muzyczne, gniazda razem, jak syntezator zagadki i może być używany do tworzenia synth-pop-hymny, a także nakładać na inne gatunki według niektórych zwrotnica szaleństwo. Wszystko, co musisz zrobić utwór od podstaw na ręce i wypracowany do perfekcji. Warstwa pętli dzwonki, tarcza w kształcie i uzyskaj bębny i bas wali w dno swojego studia, pełne dziewczyny w bikini z czerwoną szminką i więcej, niż kiedykolwiek myślałeś możliwe włosami. Wszystkie pętle oznaczone ich tonacji i tempa, łatwość użycia, i wszyscy razem, jak piękne urok lat 80-tych.
W Synthwave to marzenie, i to jest bardzo prawdziwe!
24 bit Jakość
820MB
42 ADF zawias
52 pętla bas
55 dzwonek pętli
28 pętli perkusyjnych
7 bęben wypełnia
30 hitów bębna
31 Nakładka zawiasu
-

DOWNLOAD
uploadgig
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


rapidgator
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


turbobit
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
 
tb7.pl - Pobieraj z Catshare, Rapidu, Fileshark i innych 10GB/24H! Płatności SMS oraz e-przelewem!
Szanowni Państwo, jesteście tutaj jako niezarejestrowani użytkownicy. Zalecamy Zarejestrować się lub wejść na stronę pod "Swoim Nickiem aby korzystać z witryny i mieć dostęp do wszystki.

  • 0
  • Komentarze: 0
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
Na serwerze strony nie są przechowywane żadne nielegalne pliki , strona oferuje jedynie sumy kontrolne oraz linki znalezione w sieci. Wszelkie roszczenia co do praw autorskich są bezpodstawne do administratora serwisu. Właściciel serwisu nie ponośi odpowiedzialnosci za wstawione opisy oraz okładki.