Na chat obowiązuje kategroczny zakaz linkowania do innych stron bez zgody Administracji
Kilo 2 Bravo / Kilo Two Bravo / Kajaki (2014)
PL.720p.BluRay.x264-KiT / Lektor PL


Kilo 2 Bravo / Kilo Two Bravo / Kajaki (2014)  PL.720p.BluRay.x264-KiT / Lektor PL

Wrzesień 2006 roku. Grupa brytyjskich żołnierzy stacjonujących w południowym Afganistanie wyrusza na rutynowy patrol po tamie Kajaki. Gdy przechodzą przez wyschnięte koryto rzeki, jeden z nich następuje na minę pozostawioną tam przez radziecką armię dwadzieścia pięć lat wcześniej.
Więcej
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć / Fantastic Beasts And Where To Find Them (2016)
PLDUB.MD.LQ.BDRIp.Xvid-MX / Dubbing PL (kino)Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć / Fantastic Beasts And Where To Find Them (2016)  PLDUB.MD.LQ.BDRIp.Xvid-MX / Dubbing PL

Akcja filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt.
Więcej
Kilo 2 Bravo / Kilo Two Bravo / Kajaki (2014)
PL.480p.BDRip.Xvid.AC3-K12 / Lektor PL


Kilo 2 Bravo / Kilo Two Bravo / Kajaki (2014)  PL.480p.BDRip.Xvid.AC3-K12 / Lektor PL

Wrzesień 2006 roku. Grupa brytyjskich żołnierzy stacjonujących w południowym Afganistanie wyrusza na rutynowy patrol po tamie Kajaki. Gdy przechodzą przez wyschnięte koryto rzeki, jeden z nich następuje na minę pozostawioną tam przez radziecką armię dwadzieścia pięć lat wcześniej. Dochodzi do wybuchu; kolega z oddziału rusza na ratunek nieszczęśnikowi.
Resztki / Remainder (2015)
PL.BDRip.Xvid-KiT / Lektor PL
Resztki / Remainder (2015)  PL.BDRip.Xvid-KiT / Lektor PL


Bezimienny mężczyzna (Tom Sturridge) zostaje poszkodowany w wypadku. Gdy budzi się w szpitalu ze śpiączki okazuje się, że w wyniku zdarzenia cierpi na amnezję. Nie pamięta kim jest i skąd pochodzi. Dostaje osiem i pół miliona funtów odszkodowania, ale jego największym marzeniem jest odkrycie prawdy o sobie.